Повідомлення про авторське право

Порядок пред’явлення претензій стосовно порушення авторського права

Якщо Ви вважаєте, що Ваша робота, що захищається авторським правом, була скопійована і стала доступна загалу на цьому Сайті, що є порушенням авторського права, Ви можете повідомити нас, надавши нашому агенту з авторських прав наступну інформацію:

  1. Електронний чи фізичний підпис власника авторського права або особи, що вповноважена діяти від імені власника.
  2. Опис роботи, авторське право котрої було порушено, та опис самого порушення.
  3. Ідентифікація місця знаходження оригіналу або засвідченої копії роботи, що охороняється авторським правом. Наприклад посилання на веб-сайт, де вона розміщена, або назву книги, в якій вона була опублікована.
  4. Ідентифікація посилання на матеріал або іншого конкретного місця знаходження матеріалу на цьому Сайті, який, як Ви заявляєте, порушує права; Ви повинні надати достатній об’єм інформації, щоб ми могли розмістити матеріал.
  5. Ваше ім'я, адреса, номер телефону та адреса e-mail для зворотного зв'язку з Вами.
  6. Ваша заява про те, що Ви маєте добросовісне обґрунтоване припущення того, що дане використання матеріалу не дозволено власником авторського права, його агентом або законом.
  7. Заява, зроблена Вами під страхом покарання за надання завідомо неправдивої інформації, стосовно того, що вище зазначена інформація у Вашому Повідомленні точна, і що Ви являєтесь власником авторського права або маєте право діяти від імені власника авторського права.

Ви можете наступним чином зв’язатися з нашим агентом з питань порушення авторських прав на цьому Сайті:

По e-mail:
MiiReferat.com
1680 Vine Street Suite 1200
Hollywood, CA 90028 USA
По e-mail:
support@miireferat.com