Умови надання послуг

Вітаємо Вас на MiiReferat.com! Наступні умови є договором, що регулює Ваше користування MiiReferat.com.

РЕЄСТРУЮЧИСЬ, МАЮЧИ ДОСТУП АБО КОРИСТУЮЧИСЬ %SITE%, ВИ ПОГОДЖУЄТЕСЬ З ЦИМИ УМОВАМИ ("УГОДА" ЧИ "УМОВИ") ТА ПОГОДЖУЄТЕСЬ ВИРІШУВАТИ СУПЕРЕЧКИ ЧЕРЕЗ АРБІТРАЖ.

Ця Угода підпорядковується законам штату Каліфорнія. Ви погоджуєтеся вирішувати будь-які суперечки з нами згідно з Процедурами вирішення сперечок, описаними в Розділах 22 та 23, що включають арбітраж та можливі варіанти арбітражу. Цим Ви беззаперечно погоджуєтесь з виключною юрисдикцією та територіальною підсудністю судів в окрузі Лос-Анджелес, Каліфорнія, США, у вирішенні усіх суперечок, що стосуються використання послуг MiiReferat.com.

Ця Угода у будь-який момент може бути змінена MiiReferat.com; тому Ви несете відповідальність за систематичний перегляд цих умов для того, щоб дізнаватися про зміни. У випадку зміни, ми опублікуємо змінену версію цих Умов. Ви розумієте та погоджуєтесь, що Ваше тривале користування MiiReferat.com після публікування або відправлення оповіщення про зміни до цієї Угод, означає, що Ви приймаєте та підтверджуєте, що змінені умови поширюються на Вас.

1. Юридичні визначення

"Ви" означає суб'єкт або особу, що заходить та використовує Сайт як кінцевий користувач.

"Логін" означає комбінацію унікального імені користувача та паролю, що використовується для доступу на сайт. Логін - це ліцензія на використання сайту за визначений період часу.

"Членство" або "Члени" означає індивідуальну реєстрацію та/або профiль передплати на одного користувача з дійсним іменем користувача та паролем (логіном) для сайту протягом строку членства.

"Сайт" або "MiiReferat.com" означає веб-сайт, для котрого Ви купуєте ім'я користувача та пароль (логін) у MiiReferat.com або його партнерів для того, щоб мати доступ до сайту та його матеріалів, та отримувати вигоду від членства.

"Ми" в цій Угоді означає: MiiReferat.com, Worldwide Knowledge, Inc. і його партнери, дочірні підприємства та виробничі відділи.

2. Опис послуг

MiiReferat.com - це он-лайн сервіс, що пропонує членам доступ до своєї наукової бази та змісту, та надає їм можливість ділитися своїм матеріалом з іншими, а також досліджувати чужі роботи. Ми надамо один логін для доступу до сайту і його змісту, для чого Ви й оплатили членство. Ми пропонуємо Сайти виключно для інформаційної, освітньої та розважальної мети. Ви можете використовувати MiiReferat.com виключно у законних цілях, і Вам суворо заборонено використання MiiReferat.com, порушуючи права інших осіб.

3. Право вибору.

Для того, щоб зареєструвати членство, Ви повинні (a) надати правдиву, повну та дійсну реєстраційну інформацію про себе, (b) погодитись виконувати ці Умови та (c) надати дійсний метод оплати за будь-які безкоштовні послуги. Ви повинні бути дієздатним для укладення контрактів. Ми залишаємо за собою право відмовитися надавати послуги або скасувати профiль будь-якого користувача, а також змінювати критерії надання послуг в будь-який час. Вам буде потрібно відкрити профiль (логін) для доступу та використання Сайтів. Ми можемо відхилити використання будь-якого логіну, який на Вашу думку є недопустимим. Логін та членський профiль реєструються лише на одну людину.

4. Оплата та внески

Ми безкоштовно пропонуємо свої стандартні послуги на MiiReferat.com. Але ми, чи один з наших партнерів, можемо іноді пропонувати інші преміум послуги, котрі Ви, можливо, захочете купити у нас чи у наших партнерів. Будь ласка, зауважте, що з Вас не будуть стягуватися будь-які внески, доки Ви не захочете купити будь-які преміум послуги. Якщо Ви захочете зробити покупку, умови покупки будуть надані Вам під час Вашої реєстрації на будь-яку платну послугу, і Ви будете підпорядковуватися цим додатковим умовам, що доповнять ці Умови надання послуг.

5. Права власності.

Зміст та матеріали, що пропонуються Сайтами, захищені правом авторства і іншими законами про інтелектуальну власність. Сайти включають зміст, яким ми володіємо, чи котрий ми контролюємо, а також зміст, котрим володіють, та котрий контролюють треті особи та наші кінцеві користувачі, що мають на це право. Ми та відповідні власники змісту на %site% залишаємо за собою всі права, що Вам не передаються. Ви не маєте право декомпілювати або розкладати на складові Сайти. Ви не маєте право змінювати, переробляти чи створювати похідні роботи з Сайтів. Не видаляйте посилання на авторську належність. Не допомагайте нікому робити речі, заборонені цим абзацом.

6. Ми не несемо відповідальності за зміст, що надається іншими.

Наукові матеріали та інший зміст, що пропонують сайти, надаються без гарантій іншими та є доступними виключно для наукових, інформаційних та розважальних цілей, та в якості довідкової інформації. Ви розумієте та погоджуєтесь, що %site% може містити зміст, право на який нам було надано третіми особами, що надають послуги, або кінцевими користувачами Сайтів. Ми не несемо відповідальність або є відповідальними за зміст чи матеріали, підготовані, опубліковані чи надані іншими та нашими рекламодавцями. Ми не несемо відповідальності за зміст в Інтернеті, включаючи будь-які Веб-сайти або зміст, на які ведуть посилання з %site%. Хоча в наші обов’язки не входить перегляд змісту, але ми можемо робити це за власним бажанням та без будь-якого зобов’язання перед Вами. Ми не виправдовуємо, сприяємо чи свідомо беремо участь в плагіаті, неправомірному використанні або перерозподілі змісту або інших діях наукового шахрайства чи нечесності. Ми зберігаємо за собою право видаляти зміст з Сайтів з будь-яких причин, але ми не несемо відповідальності за будь-яку неможливість або затримку видалення такого матеріалу.

7. Право на використання

У випадку дійсного та активного членства, ми надаємо Вам єдиний логін для доступу до послуг або матеріалу, розміщених на Сайтах. Цей логін надається для виключного використання одним кінцевим користувачем одного профiлю. Всі членства надаються для особистого використання, та не повинні використовуватися в комерційних цілях або будь-якими суб’єктами підприємницької діяльності. Комерційне використання Сайтів або будь-якого матеріалу, що на них розміщується, суворо заборонено, якщо ми не дали на це права. Жодний матеріал з сайту не може передаватися іншій іншим особам чи суб’єктам, підприємницької чи не підприємницької діяльності. Ви не маєте права модифікувати, змінювати, перепродувати, поширювати, надавати субліцензію, показувати чи виконувати похідні роботи над будь-яким матеріалом або змістом, наданим на %site%.

Ми за власним бажанням в будь-який час можемо скасувати цей логін при порушенні умов цієї Угоди. У випадку порушення умов, Ви зобов’язані негайно знищити будь-яку печатну, завантажену або іншим чином скопійовану інформацію або матеріали.

8. Передача логіну

Доступ на Сайт здійснюється шляхом комбінації імені користувача та пароля (логіна). При жодних обставинах Ви не повинні розголошувати свій логін іншим особам, і Ви зобов’язані строго конфіденційно зберігати свій логін. Ви не повинні ділитися своєю інформацією про логін з іншими, а також дозволяти іншим користувачам входити на Сайти з Вашим логіном та профiлем. Ви несете відповідальність за усі дії та зобов’язання, що стосуються Вашого логіну та профiлю. Ми не будемо розголошувати паролі іншим особам, крім Вас, за винятком випадків, коли цього вимагає законодавство або судове рішення. Неправомірний доступ на Сайти – це порушення цієї Угоди та правопорушення. Ви розумієте та погоджуєтесь, що за допомогою спеціального програмного забезпечення ми можемо відстежувати вхід на Сайт кожного користувача.

Ви несете відповідальність за усі дії, зроблені з Вашого профiлю. Ви погоджуєтесь прийняти на себе відповідальність негайного оповіщення нас у випадку порушення безпеки, крадіжки чи втрати логіну, або якщо трапилось неправомірне розголошення інформації про логін. Ви будете нести відповідальність за неавторизоване використання Сайтів, доки ми не будемо повідомлені про порушення безпеки по e-mail чи телефону.

9. Правила користування.

Ви повинні дотримуватись усіх законів та цих Умов. Ви не маєте права порушувати права інших. Ви несете відповідальність за збереження за власний профiль обладнання та доступу в Інтернет, котрі Вам знадобляться для користування Сайтами. Ви повинні зберігати за власний профiль будь-які дані, такі як контактна інформація, файли та інші дані, котрі Ви хочете залишити.

Ви можете використовувати Сайт, його зміст та матеріали для проведення дослідницьких робіт та як зразок документів для використання в наукових цілях. Ви повинні відповідним чином цитувати будь-яку інформацію, котру Ви можете використовувати з Сайту. Ви не маєте права відправляти, пропонувати посилання, ділитися, публікувати або передавати через Сайт будь-які матеріали, або іншим чином дотримуватися такої поведінки, як:

 • являє собою плагіат, наукове шахрайство або недостовірність, або неправомірне копіювання будь-якого змісту;
 • є невірним, обманним або оманливим (включаючи будь-яке ненавмисне введення у оману);
 • порушує права інших, включаючи, але не обмежуючись, права на патент, торгову марку, комерційний секрет, авторське право, право на гласніть, або інші відповідні права;
 • продає будь-який зміст чи продукти;
 • є незаконним, загрозливим, образливим, дратівливим, наклепницьким, обманливим, непристойним, порнографічним, що порушує чужу конфіденційність, або таким, що містить ясні чи графічні описи сексуальних актів;
 • переслідує, дратує, принижує чи залякує особу чи групу осіб щодо питань релігії, статі, сексуальної орієнтації, раси, національності, віку чи вади;
 • втілює будь-яку особу, бізнес або суб'єкт, включаючи наших робітників та агентів;
 • містить віруси, троянські коні, роботи, часові бомби або будь-які інші комп'ютерні коди, файли або програми, що втручаються, руйнують або обмежують функціональність комп'ютерного програмного забезпечення чи обладнання, або іншим чином дозволяє неправомірне використання комп'ютеру чи комп'ютерної мережі;
 • сприяє поведінці, що може призвести до кримінального правопорушення, або що є джерелом громадянської відповідальності;
 • пропонує або сприяє парі або закладення, заборонені законодавством;
 • порушує цю Угоду, керівництва, анти-спам умови, вказані нижче, або будь-яку політику, опубліковану на сервісі;
 • заважає використанню Сайтів іншими;
 • пропонує зміст, що є повністю комерційним за своєю природи, (наприклад, рекламні об'яви); або
 • пропоную зміст, що лише посилається на сайти третіх осіб.

Ми можемо вдатися до будь-яких юридичних та технічних засобів для уникнення порушення цієї Угоди.

10. Без спаму.

Ви не маєте права використовувати Сайти для передачі, прямо чи опосередковано, будь-якого спаму або іншої непотрібної інформації. Ви не маєте права збирати інформацію про наших користувачів з метою надсилання або з метою сприяння надсилання недозволеної рекламної та непотрібної інформації. Ми можемо скасувати Ваше членство та закрити доступ до Сайтів негайно, а також вдатися до інших юридичних дій, якщо Ви чи хто-небудь, хто використовує Ваш логін, порушує ці положення.

11. Предмети передачі.

Ми не маємо претензій щодо прав власності на будь-який зміст або матеріали, який Ви можете публікувати чи відправляти на Сайт. Якщо Ви ділитеся чи публікуєте зміст, включаючи, але не обмежуючись, Ваші власні наукові роботи ("Предмети передачі") для загального доступу на Сайтах, Ви розумієте, що інші користувачі будуть мати доступ до цього змісту. Завантажуючи, публікуючи чи іншим чином пропонуючи Предмети передачі, Ви цим надаєте нам безстрокову, глобальну, невиключну, що не вимагає авторських виплат, та повністю оплачену ліцензію (з правом на субліцензію) на Предмети передачі включаючи, але не обмежуючись, право для нас або будь-якої третьої особи, вповноваженої нами: використовувати, копіювати, передавати, робити виписки, публікувати, поширювати, відкрито показувати та виконувати, створювати похідні роботи, розміщати, індексувати, поміщати в кеш, тегувати, шифрувати, змінювати та підлаштовувати (включаючи право підлаштовувати під потік, завантаження, транслювання, мобільні пристрої, цифрове відтворення, іконки, сканування або інші технології,що застосовуються зараз та будуть застосовуватися у майбутньому), в будь-якій формі та вигляді, що є відомими зараз та будуть розроблені в майбутньому. Ми зберігаємо за собою право, але ми не зобов’язанні редагувати Ваші Предмети передачі. Ми можемо використовувати будь-які коментарі, пропозиції, зауваження. Предмет передачі чи будь-який Ваш відгук стосовно MiiReferat.com, яким би то ні було чином не компенсується, установлює Ваше авторство та обмеження. Ви можете виключно завантажувати або публікувати Предмети передачі, автором яких Ви являєтеся та володіти правами, щоб здійснити передачу згідно з цією Угодою. Завантажуючи чи публікуючи Предмет передачі на Сайті, ви підтверджуєте, представляєте та гарантуєте нам, що:

 • Кожний Предмет передачі являється Вашою оригінальною роботою з правом Вашого авторства;
 • Ваш Предмет передачі не являється плагіатом роботи іншої особи; та
 • Ваш Предмет передачі містить повні та точні цитати, та відповідає стандартним стилям цитат (наприклад, MLA, тощо).

12. Скасування

В будь-який момент без пояснень за власним рішенням ми можемо скасувати або закрити Ваше членство. Ви не маєте права отримувати повернення грошей за свою передплату, якщо Ви захочете скасувати своє членство. Ви несете відповідальність за всі оплати, що стягується з Вас до того моменту, як Ви відмовитесь від надання послуг. На Вас покладаються всі комісійні збори банку, що видав Вашу кредитну карту за перевищення лімітів Вашого рахунку або овердрафту рахунку.

13. Політика конфіденційності.

Наша Політика конфіденційності знаходить за адресою https://www.miireferat.com/privacy.php, з умовами котрої Ви погоджуєтесь під час реєстрації або використання Сайтів.

14. Реклама.

Наші Сайти можуть іноді містити рекламу, і така реклама може бути орієнтована на зміст інформації. В якості винагороди за те, що Ви користуєтеся нашими Сайтами, Ви погоджуєтесь з розміщенням реклами.

15. Міжнародне використання.

Усвідомлюючи глобальність Інтернету, Ви погоджуєтесь виконувати всі місцеві норми стосовно он-лайн поведінки. Зокрема, Ви погоджуєтесь виконувати всі відповідні закони щодо переведення технічної дати з країни, в якій Ви мешкаєте. Ви повинні виконувати всі місцеві закони на тих територіях, з яких Ви отримуєте доступ на Сайти.

16. ВІДМОВА ВІД ГАРАНТІЙ.

Ми надаємо Сайти без гарантій, з усіма ризиками та у випадку їх наявністі. Ми не гарантуємо точність або вічність існування Сайтів. МИ НЕ НАДАЄМО ЖОДНИХ ПРЯМИХ ГАРАНТІЙ, ГАРАНТІЙ ЧИ УМОВ. МИ ВІДМОВЛЯЄМОСЯ ВІД БУДЬ-ЯКИХ ГАРАНТІЙ, ЩО МАЮТЬСЯ НА УВАЗІ, ВКЛЮЧАЮЧИ ГАРАНТІЇ ПРИДАТНОСТІ ДО ВИКОРИСТАННЯ, ТОЧНОСТІ, ВІДПОВІДНОСТІ ПЕВНІЙ МЕТІ, ЯКІСНОГО ВИКОНАННЯ ТА НЕ ПОРУШЕННЯ БУДЬ-ЧИЇХ ПРАВ. МИ НЕ ЗАЯВЛЯЄМО ТА НЕ ГАРАНТУЄМО, ЩО САЙТИ ТА ЇХ ЗМІСТ З МАТЕРІАЛАМИ БУДУТЬ ВІДПОВІДАТИ ВАШИМ ВИМОГАМ. ВИ КОРИСТУЄТЕСЯ САЙТАМИ ТА ЇХ ЗМІСТОМ ВИКЛЮЧНО НА ВЛАСНИЙ РИЗИК.

17. ОБМЕЖЕННЯ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ.

ЯКЩО У ВАС ВИНИКАЮТЬ БУДЬ-ЯКІ НЕПОРОЗУМІННЯ З НАМИ АБО СТОСОВНО ВИКОРИСТАННЯ САЙТУ, ТО ЄДИНИЙ ТА ВИКЛЮЧНИЙ СПОСІБ ЇХ ВИРІШЕННЯ - ЦЕ ПРИПИНИТИ КОРИСТУВАТИСЯ НАШИМИ ПОСЛУГАМИ. МИ, НАШІ ВЛАСНИКИ, РОБІТНИКИ, ПРЕДСТАВНИКИ ТА АГЕНТИ НЕ НЕСУТЬ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ БУДЬ-ЯКІ НЕПРЯМІ, НАВМИСНІ, ВИПАДКОВІ, ПОБІЧНІ ЗБИТКИ АБО ЗБИТКИ, ЩО БУЛИ ОТРИМАНІ В РЕЗУЛЬТАТІ ПОКАРАННЯ, ЧЕРЕЗ ВАШЕ ВИКОРИСТАННЯ, НЕМОЖЛИВІСТЬ ВИКОРИСТАННЯ АБО ПОКЛАДАННЯ НА САЙТИ, НАВІТЬ ЯКЩО МИ ЗНАЛИ, АБО ПОВИННІ БУЛИ ЗНАТИ ПРО МОЖЛИВІСТЬ ВИНИКНЕННЯ ТАКИХ ЗБИТКІВ.

18. Гарантія від збитків.

Погодившись на використання Сайтів, Ви погоджуєтесь, звільнити та вберегти нас та робітників, посадових осіб, директорів, акціонерів, агентів, представників, компаньйонів, дочірні підприємства, рекламні агентства, будь-які треті сторони, що надають інформацію, або ресурси інформації та даних, юридичних консультантів від будь-яких та всіх втрат, пошкоджень, прав, претензій та будь-яких дій, що можуть виникнути в результаті Вашого використання чи невикористання Сайтів.

19. Електронна угода; Оповіщення.

Ви розумієте та погоджуєтесь, що ми взаємодіємо зі своїми користувачами електронним шляхом, і тому ми можемо надавати Вам відповідні оповіщення та умови електронним чином, або відправляючи лист на адресу e-mail, котру Ви нам надали, або публікуючи оповіщення на відповідній веб-сторінці. Використовуючи Сайти, зареєструвавшись у нас, Ви тим самим засвідчуєте, що у Вас є усе необхідне обладнання, програмне забезпечення та доступ до Інтернету, щоб читати, переглядати, роздруковувати та зберігати будь-які умови та оповіщення, що ми надаємо Вам. Ваша дія погодження або шляхом (i) доступу і використання %site%, та/або (ii) реєстрації у нас, та/або (iii) надання Предмету передачі, представляє собою електронний підпис цієї Угоди. Ви підтверджуєте, що ці Умови не можуть заперечувати правовий ефект чи можливість приведення до виконання лише через те, що цю Угоду було укладено в електронному вигляді.

20. Загальні умови.

Ці умови є повною угодою між Вами та нами стосовно Вашого використання Сайтів. Ми можемо передати Вам цю угоду, повністю або частково, в будь-який час, з попереднім оповіщенням або без. Ви не можете передавати цю угоду, або будь-яку її частину, будь-якій іншій особі. Якщо виявиться, що будь-яке положення цієї Угоди являється недійсним або таким, що не має законної дії, з будь-якої причини, інші положення будуть продовжувати бути дійсними та такими, що мають законну дію. Якщо суд визнає, що будь-яке положення цієї Угоди є недійсним чи таким, що втратило силу, але при обмеженні дії цього положення воно буде дійсним та таким, що має силу, то тоді таке положення повинно вважатися таким, що було написано, утлумачене та приведено до виконання згідно з обмеженнями.

21. Порядок надання претензій щодо порушення прав авторства.

Ми серйозно ставимося до виконання авторського права США та відповідних законів. Наша політика - реагувати на оповіщення припустимого порушення, що підпорядковується Закону про захист авторських прав в цифрову епоху (DMCA), відповідну частину котрого Ви можете побачити, натиснувши тут. Нашою політикою є (1) блокування доступу або видалення матеріалу, який, як ми вважаємо, являється авторським матеріалом та котрий був нелегально скопійований та розповсюджений будь-яким з наших рекламодавців, партнерів, письменників змісту для сайту, членів або користувачів; та (2) видалення та припинення надання послуг системним правопорушникам. Якщо Ви вважаєте, що Ваша робота, на яку Ви маєте авторське право, була скопійована та розміщена на цьому Сайті, порушуючи авторське право, Ви можете повідомити нас, надавши нашому агенту з питань авторського права наступну інформацію згідно з вимогами DMCA:

 1. Електронний чи фізичний підпис власника авторського права або особи, що вповноважена діяти від імені власника.
 2. Опис роботи, авторське право котрої було порушено, та опис самого порушення.
 3. Ідентифікація місця знаходження оригіналу або засвідченої копії роботи, що охороняється авторським правом. Наприклад посилання на веб-сайт, де вона розміщена, або назву книги, в якій вона була опублікована.
 4. Ідентифікація посилання на матеріал або іншого конкретного місця знаходження матеріалу на цьому Сайті, який, як Ви заявляєте, порушує права; Ви повинні надати достатній об’єм інформації, щоб ми могли розмістити матеріал.
 5. Ваше ім'я, адреса, номер телефону та адреса e-mail для зворотного зв'язку з Вами.
 6. Ваша заява про те, що Ви маєте добросовісне обґрунтоване припущення того, що дане використання матеріалу не дозволено власником авторського права, його агентом або законом.
 7. Заява, зроблена Вами під страхом покарання за надання завідомо неправдивої інформації, стосовно того, що вище зазначена інформація у Вашому Повідомленні точна, і що Ви являєтесь власником авторського права або маєте право діяти від імені власника авторського права.

Ви можете наступним чином зв’язатися з нашим агентом з питань порушення авторських прав на цьому Сайті:

По пошті:

MiiReferat.com
1680 Vine Street Suite 1200
Hollywood, CA 90028 USA

По e-mail:

support@miireferat.com

Якщо Ви вважаєте, що власник профiлю або передплатник являється системним правопорушником, будь ласка, виконайте наступні кроки, зазначені вище для того, щоб зв’язатися з агентом з питань порушення DMCA та надайте нам необхідну інформацію для підтвердження Ваших слів.

Якщо Ви отримуєте оповіщення про припустиме порушення, як це описано вище, і Ви вважаєте, що Ваші роботи, що являються припустимим порушенням, були видалені чи заблоковані помилково, тоді Ви можете відправити зустрічне оповіщення на адресу e-mail, наведену вище. Після того, як ми отримаємо зустрічне оповіщення, котре відповідає вимогам DMCA, ми надамо копію зустрічного оповіщення особі, котра відправила перше оповіщення щодо припустимого порушення, та виконаємо порядок процедур щодо зустрічного оповіщення згідно з DMCA. Усі зустрічні оповіщення повинні відповідати вимогам Розділу 512(g)(3) Авторського права США. В будь-якому випадку, Ви цим погоджуєтесь, що ми не будемо виступати стороною в будь-яких суперечках або судових процесах стосовно припустимого порушення авторського права.

Будь ласка, зауважте, що Ви можете бути відповідальним за грошові збитки, якщо Ви суттєво неправильно видасте чиюсь дію за порушення Ваших авторських прав. Ця контактна інформація виключно для повідомлень про порушення авторського права. Будь ласка, перегляньте розділ Питання та контактна інформація, щоб дізнатися нашу контактну інформацію для звернення з інших питань.

22. Вирішення суперечок

При виникненні у Вас будь-якої суперечки з нами, Ви повинні спочатку дати нам можливість вирішити Вашу претензію, надіславши її письмовий опис за адресою, зазначеною в Розділі 23. Ми погоджуємося справедливо врегулювати Вашу претензію. Якщо ми не зможемо вирішити претензію протягом 60 днів після отримання її опису, Ви зможете подати свій позов до арбітражного суду, як описано нижче.

23. Арбітраж.

КОЖЕН З НАС ПОГОДЖУЄТЬСЯ, ЯКЩО ІНШЕ НЕ ЗАЗНАЧЕНО НИЖЧЕ І ЯКЩО ЦЕ НЕ ПЕРЕЧИТЬ ЗАКОНУ, ЩО БУДЬ-ЯКІ ПРЕТЕНЗІЇ АБО СУПЕРЕЧКИ, БУДЬ-ЯКИМ ЧИНОМ ПОВ'ЯЗАНІ З УГОДОЮ АБО НАШИМИ ПОСЛУГАМИ, В ТОМУ ЧИСЛІ СУПЕРЕЧКИ, ЩО СТОСУЮТЬСЯ ОПЛАТИ, БУДУТЬ ВИРІШУВАТИСЯ ШЛЯХОМ ОБОВ’ЯЗКОВИХ АРБІТРАЖНИХ РОЗГЛЯДІВ. Також, кожен з нас погоджується, що Угода стосується торгівлі між штатами, а отже застосовується федеральний закон про арбітраж. В АРБІТРАЖНОМУ СУДІ НЕМА СУДДІ АБО ПРИСЯЖНИХ, І СУДОВА ПЕРЕВІРКА АРБІТРАЖНОГО РІШЕННЯ ОБМЕЖЕНА. АРБІТР ПОВИНЕН СЛІДУВАТИ ЦІЙ УГОДІ І МОЖЕ ПРИСУДИТИ ТІ Ж ЗБИТКИ І ЗАХИСТ, ЩО Й СУД (ВКЛЮЧАЮЧИ СУДОВІ ВИТРАТИ). ЦЕ ПОЛОЖЕННЯ СТОСУЄТЬСЯ БУДЬ-ЯКОГО КОРИСТУВАЧА, ЗАРЕЄСТРОВАНОГО ДЛЯ ОТРИМАННЯ БУДЬ-ЯКИХ НАШИХ ПРОДУКТІВ І ПОСЛУГ З 10 КВІТНЯ 2012 РОКУ ВКЛЮЧНО.

Якщо застосовується арбітражне положення або Ви вибираєте арбітраж для вирішення Ваших суперечок, то Ви або ми можемо почати арбітражний розгляд. Для цього Ви повинні надіслати нашому зареєстрованому агенту листа з проханням початку арбітражного розгляду та опис своїх претензій. Арбітражна американська асоціація (ААА) розсудить всі суперечки. Для претензій на суму менше $75000 застосовуються додаткові процедури ААА для споживчих спорів; для претензій на суму більше $75000, застосовуються Правила комерційного арбітражу ААА. Правила AAA доступні на www.adr.org або по телефону 1-800-778-7879. При подачі арбітражного запиту, ми оплатимо всі реєстраційні, адміністративні і арбітражні збори за претензії, сума яких не перевищує $75000. Для претензій, сума яких перевищує $75000, оплата реєстраційних, адміністративних та арбітражних зборів буде регулюватися Правилами комерційного арбітражу AAA. Арбітр може присудити на індивідуальній основі будь-який захист, який буде доступним у суді, в тому числі судовий або декларативний захист і оплату послуг юридичних консультантів. Крім того, у випадку претензії на суму до $75 000, про які Ви повідомили та які Ви намагалися вирішити мирними переговорами до звернення до арбітражного суду, та якщо арбітр вважає, що Ви є стороною, яка виграла в арбітражі, Ви будете мати право на відшкодування витрат на адвокатів та супутніх витрат у розумних межах.

ВІДМОВА ВІД ГРУПОВОГО ПОЗОВУ. КОЖЕН З НАС ПОГОДЖУЄТЬСЯ, ЩО БУДЬ-ЯКІ РОЗГЛЯДИ В АРБІТРАЖІ АБО СУДІ БУДУТЬ ЗДІЙСНЮВАТИСЯ НА ІНДИВІДУАЛЬНІЙ ОСНОВІ, А НЕ В ГРУПОВОМУ АБО ПРЕДСТАВНИЦЬКОМУ ПОЗОВІ АБО В ЯКОСТІ ЧЛЕНА ГРУПОВОГО, КОНСОЛІДОВАНОГО АБО ПРЕДСТАВНИЦЬКОГО ПОЗОВУ. Якщо суд або арбітр вирішує, що в позові між Вами і нами, що ця Відмова від групового позову є такою, що не має юридичну силу, арбітражна угода буде вважатися недійсною. Якщо Ви вирішите передати свій позов до суду, відмовившись від арбітражного положення, як зазначено вище, ця Відмова від групового позову не поширюватиметься на Вас. Ні ви, ні будь-який інший клієнт не може бути представником, членом групи або іншим чином брати участь в груповому, консолідованому або представницькому розгляді, без відмов, зазначених вище.

ВІДМОВА ВІД СУДУ ПРИСЯЖНИХ. Якщо претензія перейде до суду, а не до арбітражу, КОЖЕН З НАС ВІДМОВЛЯЄТЕСЯ ВІД БУДЬ-ЯКИХ ПРАВ НА СУД ПРИСЯЖНИХ.

24. Питання та контактна інформація

Усі питання до MiiReferat.com стосовно цих Умов та положень повинні бути направлені:

MiiReferat.com
1680 Vine Street Suite 1200
Hollywood, CA 90028 USA

Останній раз оновлювалось 19-04-2012